• Vlastnosti nosičů


  Nosiče kol na tažné zařízení Thule EuroClassic G5 a G6 představují stabilní a elegantní způsob přepravy jízdních kol. Umožňují přepravu 3+1 kol ( při použití adaptéru ). Inovovaný model se vyznačuje hlavně extrémně snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení jediným dotažením páky - oproti konkurenci není třeba nic centrovat - stačí nasadit a dotáhnout. Montáž zvládne opravdu každý a bez pomoci!

  Nosič zaujme atraktivním designem v souladu se současnými trendy, který rozhodně vašemu autu neubere z krásy. Díky řešení od švédských inženýrů získáte kombinaci skvělých užitých vlastností a nestárnoucího elegantního designu.

  Naše nosiče jsou vhodné pro všechna jízdní kola a rozměry pneumatik. Umožňují uchycení 3 kol s rámy o průměru 20-80 mm.

  Máte více kol? Nevíte kolik Vás pojede? Žádný problém s pomocí adaptéru je možné zvýšit kapacitu nosiče o jedno jízdní kolo a přepravit tak až 4 kola.

  Nosič se dá uzamknout k jízdnímu kolu i tažnému zařízení. Zámky jsou součástí nosiče.

  Montáž nosiče je velice jednoduchá a praktická. Snadné zajištění k tažnému zařízení dotažením páky – jeden pohyb jednou rukou. Oddělitelný a snadno posuvný držák rámu: celý držák rámu může být snadno odstraněn, což usnadňuje nakládání kol. Zvláště, když nakládáte více kol. Znovu ho snadno umístíte na místo, které nejlépe koresponduje s pozicí rámu kola. Snadné složení, uložení a skladování umožňuje také pohodlnou přepravu i uvnitř auta.

  Vylepšená sklopná funkce umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru s naloženými koly. Nosič může být pro přístup do zavazadlového prostoru sklopen i s naloženými koly, včetně tolerance pro dodávky s velkými zadními dveřmi.

  Nosiče v sobě zahrnují i integrované zadní světlomety, které se jednoduše propojí se zásuvkou určenou pro zapojení přípojného vozíku. Nosiče jsou vyrobeny v Německu a konektor pro připojení osvětlení má jiný počet pólů než se běžně dodává u vozů vyrobených v ČR. Zkontrolujte si kolik má Vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 kolíků bude Vám nabídnut zdarma zásuvkový adaptér .